Konference „Choose Cabo Verde“

S hlavním mottem „Choose Cabo Verde“ máme tu čest vás pozvat na konferenci o Kapverdách, která se bude konat v České republice. Tato událost se uskuteční dne 29. června 2023 od 9 do 17 hodin v Hotelu Ambassador v Praze.

Na konferenci se s námi setkáte s uznávanou Mónicou Sofií Duarte, zakladatelkou Česko-Kapverdské obchodní komory, Katerinou Ostrou, cestovatelkou a zástupkyní Cestuji za KAČKU, s Martinem Landou, tajemníkem Česko-Kapverdské obchodní komory. Tito speciální hosté přinášejí bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti Kapverd, což poskytuje jedinečnou příležitost pochopit křižovatku mezi Kapverdami, Afrikou a Evropou.

„Kapverdy: naše priorita a budoucnost mezi Afrikou a Evropou.“ Tato událost poskytne pohled z první ruky, proč jsou Kapverdy strategickou a výhodnou volbou.
Tĕšíme se, že se k nám připojíte a objevíte potenciál a možnosti tohoto fascinujícího souostroví.

Představujeme klíčová témata, která budou probírána na naší nadcházející konferenci:

  1. „Budoucnost rozvoje na Kapverdách“: Jaké jsou předpoklady pro budoucí rozvoj v oblasti infrastruktury, cestovního ruchu a podnikání na Kapverdách? Jaké jsou hlavní výzvy a příležitosti?
  2. „Podnikání na Kapverdách“: Prozkoumáme aktuální podmínky pro podnikání na Kapverdách, včetně právního prostředí, možností financování a přístupu k místním trhům.
  3. „Kapverdy Za Kačku“: Katerina Ostra, známá z Cestuji za Kačka, nám poskytne unikátní pohled na Kapverdy z perspektivy cestovatelky. Jaké jsou její zkušenosti, dojmy a tipy pro ty, kdo chtějí navštívit tento fascinující archipelág?
  4. „Financování a investice do nemovitostí“: Jaké jsou možnosti financování a investování do nemovitostí na Kapverdách? Jaký je současný stav realitního trhu a jaké jsou předpokládané trendy?
  5. A další témata nejen o investicích: Diskutovat budeme také o širších tématech, včetně sociálního a kulturního rozvoje Kapverd, vzdělávání, zdravotnictví, environmentálních výzvách a dalších oblastech zájmu. NADĚJE CABO VERDE

Věříme, že tato konference nabídne komplexní pohled na Kapverdy a poskytne účastníkům cenné informace pro jejich budoucí plány a rozhodování.

Více na https://www.facebook.com/events/633716342147012/

Žádné komentáře
Share:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *