MÓNICA SOFIA DUARTE, ženská podnikatelka, byla oznámena jako Mezinárodní partner zastupující Kapverdy

MÓNICA SOFIA DUARTE, ženská podnikatelka, byla oznámena jako Mezinárodní partner zastupující Kapverdy na Valném shromáždění Světového fóra pro investice andělů podnikání (World Business Angels Investment Forum – WBAF). WBAF je mezinárodní organizace, která se zaměřuje na propagaci andělských investic a ekosystémů investic do raných fází podnikání po celém světě. Slouží jako platforma pro andělské investory, politiky, podnikatele a další zainteresované subjekty k propojení, výměně poznatků a podpoře spolupráce.

Cílem WBAF je podporovat andělské investování jako finanční nástroj pro podporu startupů, malých a středních podniků (MSP) a podniků s vysokým růstovým potenciálem. Organizace poskytuje globální fórum pro diskuse o osvědčených postupech, trendech a politikách souvisejících s andělským investováním a financováním v raných fázích. Nabízí také školicí programy, workshopy a příležitosti k budování sítí pro andělské investory a podnikatele.

World Business Angels Investment Forum pořádá různé akce a konference po celém světě, které přinášejí investory a podnikatele dohromady za účelem prozkoumání investičních příležitostí a sdílení zkušeností. prostřednictvím svých iniciativ WBAF usiluje o vytvoření podpůrného prostředí pro startupy a MSP, podporuje inovace, tvorbu pracovních míst a hospodářský růst.

Mónica Sofia Duarte je prvním a jediným členem WBAF, který zastupuje Kapverdy.

Žádné komentáře
Share:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *