Naše služby

NAŠE SLUŽBY

Vydání licence k výkonu velkoobchodní obchodní činnosti (dovozní a vývozní licence) mezi Kapverdami a Českou republikou ve spolupráci s Hospodářskou komorou ostrovů Sotavento.

Úřední služby na Kapverdách – vydání osvědčení CAF (Certifikát pro založení firmy), vydání daňového identifikačního čísla (NIF) a založení Vaší společnosti na Kapverdách v ten samý den (spolupráce s Obchodní komorou ostrovů Sotavento).

PORADENSTVÍ

Našim členům nabízíme personalizované služby a zprostředkováváme veškerou právní podporu, tzn. hájíme jejich zájmy a celou podnikatelskou třídu před vládou Kapverd díky spolupráci s politickými reprezentanty v ekonomických a obchodních záležitostech, vydáváním stanovisek, poskytováním rozhovorů, prováděním studií, atd.

Podporujeme naše partnery zejména ve formě poradenství, koordinace jednání na úrovni jednotlivých sektorů, kampaní a ve všech dalších činnostech, které mohou být prospěšné společnostem, které s námi spolupracují.

PROPAGACE VAŠÍ SPOLEČNOSTI

ČKOK podporuje propagaci svých členů pořádáním různých akcí (např. jednání u kulatého stolu, obědů, obchodních seminářů vztahujících se k mnoha odvětvím a tématům) a spolupracuje také na organizaci dalších událostí s obchodními komorami jiných zemí. Nabízí službu zprostředkování pronájmu konferenčních a jednacích místností, kanceláří, výukových prostor a systémů pro video konference ve spolupráci s Hospodářskou komorou ostrovů Sotavento (CCS) se sídlem v hlavním městě Praia na Kapverdách.

JEDNÁNÍ A PRAVIDELNÁ SETKÁNÍ PARTNERŮ

ČKOK pořádá a účastní se setkání podnikatelů a partnerů. Účelem těchto setkání je mimo jiné zajistit svým členům možnost zapojit se do legislativního procesu v oblasti jejich zájmů.

PODPORA VAŠÍ SPOLEČNOSTI

  • Zprostředkování právní, daňové, účetní a finanční podpory pro Vaše podnikání v České republice nebo na Kapverdách.
  • Pomoc při hledání vhodného obchodního partnera v České republice a na Kapverdách.
  • Networking prostřednictvím Česko-kapverdské obchodní komory a Ministerstva zahraničních věcí Kapverdských ostrovů.

Členům kategorie VIP nabízíme propagaci na webových stránkách obchodní komory, uvedení jejich firemních aktualit a událostí. Dále také pozvánky na exkluzivní akce pořádané pouze pro VIP členy.

Žádné komentáře
Share:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *