Česko kapverdská obchodní komora nabízí partnerství

Česko kapverdská obchodní komora, z.s. nabízí partnerství společnostem z České republiky, které mají zajímavé projekty a plánují expandovat do zahraničí. Přijďte a seznamte se s možnostmi, které Kapverdská republika poskytuje.

Pomůžeme Vám se založením společnosti, otevřením firemních i osobních bankovních účtů, zajištěním pracovní síly i orientací v daňovém systému. Využijte daňových úlev a investičních pobídek! Optimalizujte svoje náklady. Máte v plánu nebo už vyvážíte svoje produkty do Afriky nebo Jižní a Severní Ameriky? Převeďte část nebo celou výrobu na Kapverdy a zásadním způsobem snižte náklady a čas na dopravu. Kapverdy jsou zemí uprostřed všeho. Naše komora úzce spolupracuje s organizací Cabo Verde TradeInvest , místními samosprávami i členy vlády republiky. Těchto cenných vazeb na vysoké úrovni můžete využít i Vy. Kapverdská republika je součástí sdružení ECOWAS; máte ihned otevřeny dveře do všech členských zemí.

Je toho mnoho, co Kapverdy nabízí!

Afrika je budoucnost. Kapverdy jsou budoucnost! Významné země světa to již vědí a zařizují se podle toho. Nezůstaňme tentokrát pozadu!

Přidejte se k dalším společnostem, které již s Česko-kapverdskou obchodní komorou spolupracují.
Těšíme se na Vás.

Mónica Sofia