Barceló Hotel Group plánuje investovat na Kapverdách více než 80 milionů eur

Skupina Barceló Hotel Group již v zemi otevřela dva hotely, a to v Praia a Boa Vista, a nyní pokračuje ve výstavbě druhého hotelu v Boa Vista a dalšího hotelu v Salu.

zdroj: expressodasilhas.cv
Informace:

Barceló Hotel Group je druhým největším hotelovým řetězcem ve Španělsku a 29. největším na světě s více než 250 hotely ve 22 zemích. Nabízí širokou škálu 4* a 5* hotelů ve městech i na dovolených pod 4 značkami:

  • Barceló: Luxusní hotely a resorty zaměřené na prvotřídní služby a exkluzivní zážitky.
  • Occidental: Hotely s vynikající poměrem ceny a kvality v atraktivních destinacích.
  • Royal Hideaway: Luxusní boutique hotely s jedinečnou atmosférou a personalizovanými službami.
  • Bahia Principe: Rodinná letoviska s širokou škálou aktivit a vybavení pro všechny věkové kategorie.

Barceló Hotel Group se pyšní svým závazkem k udržitelnosti a etice. Byla oceněna řadou prestižních ocenění, včetně ceny World’s Best Hotel Management Company Award na World Travel Awards 2023.

Barceló Hotel Group již dorazila na Kapverdy a poté, co 15. května otevřela Barceló Praia Cape Verde, první hotel skupiny v zemi, tento týden slavnostně otevřela Occidental Boa Vista Beach. Druhá největší hotelová skupina ve Španělsku a třicátá na světě co do počtu pokojů má nyní v plánu investovat více než 80 milionů eur do akvizic, repositioningu a rozvoje nových hotelů v zemi.

„Kapverdy jsou pro expanzi společnosti strategickou zemí díky svému velkému turistickému potenciálu. V příštích několika letech hodláme investovat více než 80 milionů eur do akvizice a repositioningu několika hotelů, stejně jako do výstavby nových projektů, a spolupracovat tak na ekonomickém a sociálním rozvoji souostroví,“ říká Pilar Parejo, regionální ředitelka Barceló Hotel Group na Kapverdách a Madeiře, kterou cituje Ambitur.

Skupina Barceló Hotel Group, která byla v posledním ročníku soutěže World Travel Awards oceněna jako nejlepší hotelová společnost na světě v roce 2023, chce do konce roku otevřít druhý hotel na ostrově Boa Vista.

„Do konce roku plánuje hotelový řetězec začlenit do své sítě druhý hotel na ostrově Boa Vista – dříve známý jako Hotel Marine Club Beach Resort – v pětihvězdičkové kategorii se 160 pokoji, který bude fungovat pod značkou Barceló Hotels & Resorts,“ uvedla společnost ve svém prohlášení.

V plánu je také výstavba nového hotelového projektu na ostrově Sal, který se bude nacházet v oblasti Pontão v obci Santa Maria a bude se jednat o pětihvězdičkový resort pouze pro dospělé s 260 pokoji.
Na nabídku hotelů skupiny Barceló Hotel Group se můžete podívat zde.
Originální verzi článku v portugalštině najdete na portálu expressodasilhas.cv zde.

 

 

 

Žádné komentáře
Share:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *