Česko-kapverdská obchodní komora, z.s. má nové členy výkonné rady

Nové posily přijala Česko-kapverdská obchodní komora. Členy výkonné rady se stali JUDr. Peter Andris a JUDr. Aleš Zpěvák Ph.D.

Doktor Peter Andris je zkušený advokát, který má široký záběr působnosti od práva občanského, rodinného, a obchodního, až po trestní, správní, stavební a pracovní právo. Mezi jeho zkušenosti patří také insolvenční řízení. Přínos pro naši Komoru bude mít působení Petera Andrise i díky jeho bohatým zahraničním vztahům s významnými osobnostmi komerčního i nekomerčního sektoru.

Doktor Aleš Zpěvák je absolventem Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, rigorózní řízení absolvoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, doktorské studium absolvoval v oboru Bezpečnostní management a kriminalistika Policejní akademie České republiky v Praze. Je mnohaletých akademickým pracovníkem působícím např. na Policejní akademii České republiky v Praze. V akademické i soukromé praxi se specializuje na ústavní právo, občanské právo a právo obchodních společností. Je autorem a spoluautorem mnoha odborných publikací (monografií, článků, popularizující literatury) vydaných v České republice i v zahraničí. Kromě jeho nové funkce v Česko-kapverdské obchodní komoře, působí v současnosti také v Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.

Přejeme oběma hodně štěstí v nových funkcích a těšíme se na společné dílo. Toto je také výborná příležitost k tomu, abychom pozvali další podnikatele a společnosti ke spolupráci s Česko-kapverdskou obchodní komorou. Proč je kapverdský trh zajímavý, jaké podnikatelské záměry mají prioritu a jaké jsou investiční pobídky zjistíte, když nás budete kontaktovat. Napište nám na [email protected] ,  staňte se partnery Česko-kapverdské obchodní komory a získejte benefity, které Vám poskytnou konkurenční výhodu. Vytvořte si nové vazby v západní Africe a dejte svému podnikání další, perspektivní rozměr.