Česko-kapverdské obchodní ONLINE fórum

Dne 20.5.2021 se uskutečnilo za účelem podpory ekonomických vztahů mezi Česko republikou a Kapverdami „Online Fórum pro udržitelné a společensky odpovědné investování a obchod mezi Kapverdskými ostrovy a Českou republikou.“ Fórum proběhlo virtuálně z důvodu restriktivních opatření v rámci boje České republiky s coronavirem. Na původní fyzické fórum se můžete těšit na konci roku 2021.

Během akce bylo diskutováno několik témat a bylo možné si poslechnout zajímavé přednášky z oblasti zemědělství, vodního hospodářství, nanotechnologie, stavby nemocnic, turismu, investování na Kapverdách, výroby vitamínů a doplňků stravy, mikrofinančnictví, vzdělání atd.

Pro Česko-kapverdskou obchodní komoru bylo nesmírnou ctí na fóru přivítat celou řadu významných osobností z obou zemí. Jeho Excelenci viceprezidenta České republiky, ministra dopravy a ministra průmyslu a obchodu doc. Ing. Karla Havlíčka, Ph.D., MBA., Jeho Excelenci vicepremiéra Kapverdské republiky a ministra financí Dr. Olavo Correia, Jeho Excelenci kapverdského ministra zemědělství Dr. Gilberto Silva, náměstka ministra zemědělství Ing. Jiřího Šíra, náměstka ministra zahraničí Ing. Martina Tlapu, MBA., Jeho Excelenci velvyslance kapverdské republiky v Belgii, Evropské unii a České republice Dr. José Filomeno Monteiro, Jeho Excelenci kapverdského velvyslance v Portugalsku Dr. Eurico Monteiro, prezidenta Česko-kapverdské obchodní komory Ing. Kamila Bahbouha, prezidenta Obchodní komory Barlavento Dr. Jose Maurício a další významné zástupce ze soukromé i veřejné sféry.

V galerii níže naleznete fotografie řečníků společně s programem akce. Máte-li jakékoli otázky týkající se fóra, neváhejte a kontaktujte nás na martin.vins@ck-obchodnikomora.cz